Konfidencialitātes politika

Kreditsvisiem.lv ir kredītu salīdzināšanas vietne Latvijā, kurā mēs prioritizējam Jūsu personiskās informācijas privātumu un drošību. Mūsu privātuma politika ir izstrādāta, lai nodrošinātu, ka Jūsu dati tiek uzturēti konfidenciāli un droši, nodrošinot mūsu pakalpojumu. Izmantojot mūsu vietni, Jūs piekrītat ievērot šo politiku, un ja Jūs nepiekrītat lietošanas noteikumiem, mēs iesakām pārtraukt mūsu platformas lietošanu.

Kā tiek ievākta informācija?

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai automātiski vāktu informāciju, kas palīdz mums uzlabot mūsu pakalpojumus un optimizēt mūsu vietnes veiktspēju. Tas var ietvert Jūsu IP adresi, ID numuru, datumu un laika iestatījumus, pārlūka detaļas un operētājsistēmu. Mēs arī izmantojam rīkus, piemēram, piekļuves saites un GCLID Google Ads, lai analizētu apmeklētāju tendences, ļaujot mums pielāgot vietni Jūsu vajadzībām. Visi ievāktie dati tiek droši glabāti DigitalOcean.com serveros 26 mēnešus, pēc tam tie tiek automātiski izdzēsti.

Kā tiek izmantota personiskā informācija?

Kad Jūs brīvprātīgi sniedzat savu personisko informāciju mūsu vietē, mēs ievācam tādu informāciju, kā, piemēram, Jūsu vārdu, kontaktinformāciju un citus atbilstošus datus. Mēs izmantojam šo informāciju, lai piedāvātu Jums atsauksmes par aizdevējiem un sniegtu izcilus pakalpojumus. Ar Jūsu piekrišanu mēs arī izmantojam sniegto informāciju, lai nosūtītu Jums aktuālas reklāmas un informatīvus materiālus. Visi apkopotie dati tiek uzskatīti par konfidenciāliem un netiks izmantoti bez Jūsu atļaujas. Mēs stingri ievērojam privātuma standartus un nesniedzam Jūsu personisko informāciju trešajām personām, ja vien to prasa Latvijas likumdošana.

Kā mēs nodrošinām privātumu un drošību?

Mēs esam ieviesuši dažādus pasākumus, lai nodrošinātu Jūsu informācijas privātumu un drošību. Mēs izmantojam SSL šifrēšanu, lai aizsargātu visus datus, kas tiek apmainīti starp Jūsu pārlūku un mūsu vietni, nodrošinot stipru aizsardzību pret neautorizētu piekļuvi. Mūsu serveri tiek regulāri uzraudzīti, lai novērstu neautorizētu piekļuvi un ļaunprātīgus uzbrukumus. Mēs regulāri veicam drošības pārbaudes un veicam programmatūras atjauninājumus, lai mazinātu potenciālus draudus un uzturētu drošu vidi. Personiskās informācijas piekļuve ir stingri ierobežota tikai pilnvarotiem darbiniekiem, kuriem tā ir nepieciešama savu noteikto uzdevumu veikšanai. Mūsu darbinieki labi pārzina privātuma prakses un ievēro stingras konfidencialitātes vadlīnijas, kad apstrādā klientu informāciju. Mēs regulāri veicam rutīnas pārbaudes, lai nodrošinātu stingru atbilstību mūsu privātuma politikai un uzturētu spēcīgus datu drošības standartus.

Personiskās informācijas pārvaldība

Izmantojot mūsu platformu, Jūs brīvprātīgi piekrītat ievērot mūsu privātuma politiku. Kā lietotājam Jums ir tiesības pieprasīt informāciju par to, kādi Jūsu personiskie dati glabājas mūsu datu bāzē, atjaunināt visus atbilstošos datus vai pieprasīt Jūsu informācijas dzēšanu no mūsu datu bāzes. Mēs arī piedāvājam iespēju atteikties no e-pasta vai mobilās paziņojumu saņemšanas, kuras mēs varētu sūtīt. Jūsu preferences un izvēles attiecībā uz Jūsu personiskās informācijas izmantošanu un saziņu tiek cienītas un ņemtas vērā.

Informācijas nodošana trešajām personām

Mēs cienām Jūsu personiskās informācijas konfidencialitāti un neatklājam Jūsu datus trešām personām bez jūsu skaidras atļaujas, izņemot gadījumus, kad to prasa likums vai lai aizsargātu mūsu tiesības un intereses. Tomēr mēs varam dalīties informāciju par jums ar uzticamajiem partneriem, kas palīdz mums sniegt pakalpojumus un uzlabot mūsu vietni. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu vietnē var būt saites uz trešo personu resursiem, un to privātuma politika un prakses nav mūsu atbildība. Mēs iesakām izlasīt katras individuālās apmeklētās vietnes privātuma politiku.

 

Izmantojot mūsu platformu, Jūs piekrītat ievērot mūsu privātuma politiku, kas paredzēta pārredzamībai un drošībai Jūsu mājslapas lietošanas pieredzē kā lietotājam. Mēs paturam tiesības mainīt mūsu privātuma politiku pēc nepieciešamības, un jebkādi atjauninājumi vai izmaiņas tiks laicīgi paziņoti mūsu vietnē, stājoties spēkā pēc publikācijas. Mēs iesakām visiem lietotājiem regulāri pārskatīt privātuma politiku, lai būtu informēti par jebkādiem grozījumiem.

Ja Jums ir kādi jautājumi vai komentāri par mūsu privātuma politiku vai to, kā mēs apstrādājam Jūsu personisko informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums. Jūs varat sazināties ar mums, izmantojot mūsu vietnē pieejamo atsauksmju veidlapu vai izmantojot pieejamo kontaktinformāciju. Mēs veltām īpašu uzmanību, lai atbildētu uz Jūsu jautājumiem un atrisinātu jebkādas problēmas, kas var rasties, izmantojot mūsu vietni.