Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi saturs ir informatīvs. Aktuālās pakalpojuma cenas un visus nosacījumus uzzini katra aizdevēja mājas lapā.
Kredīti internetā ir viens populārākiem kredītu veidiem. Savu popularitāti tie ieguvuši, piedāvājot aizņemties ātri naudu, vidēji 15 līdz 30 minūšu laikā. Aizņemoties pirmo reizi kredīti internetā piedāvā atlaidi komisijas maksai, pat līdz -100%. Mainoties tirgus pieprasījumam, nebanku aizdevēji piedāvā arī kredītus ar ilgtermiņa atmaksas iespējām. Ilgtermiņa kredītu maksimālā naudas summa ir 10 000 EUR ar atmaksas termiņu vidēji līdz 60 mēnešiem.
Kredīts, ko iespējams saņemt vidēji 15 minūšu laikā. Galvenokārt šādus kredītus piedāvā nebanku aizdevēji. Kredītam iespējams pieteikties, izmantojot iekārtu ar interneta pieslēgumu un kredīts paredzēts negaidītu, neatliekamu situāciju risināšanai. Kredīts 15 minūtēs pieejams naudas summās līdz 4000 EUR. Šī summa ir atkarīga no aizdevēja nosacījumiem, vairāk informācijas katra aizdevēja mājas lapā. Aizdevēji izvērtē katra aizņēmēja maksātspēju individuāli, tāpēc pirmais kredīts var būt ar ierobežotu naudas summu.
Kredīts internetā nozīmē: aizņemties naudu ātri. Vidēji kredītu iespējams noformēt 15 līdz 30 minūšu laikā. Lai pieteiktos kredītam nepieciešama iekārta ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis un aktīvs bankas konts. Pieteikties kredītam iespējams aizpildot pieteikumu internetā un samaksājot reģistrācijas maksājumu, vidēji 0.01 EUR. Pozitīvas atbildes gadījumā naudas summa tiek pārskaitīta uz bankas kontu, no kura tika veikts reģistrācijas maksājums.
Patēriņa kredīts ir kredīts, ko iespējams saņemt vidēji vienas dienas laikā. Kredītam iespējams pieteikties, izmantojot iekārtu ar interneta pieslēgumu. Patēriņa kredīts paredzēts negaidītu un neatliekamu situāciju risināšanai. Patēriņa kredīts pieejams naudas summās līdz 10 000 EUR. Šī summa ir atkarīga no aizdevēja nosacījumiem, vairāk informācijas katra aizdevēja mājas lapā. Aizdevēji izvērtē katra aizņēmēja maksātspēju individuāli, tāpēc kredīts var būt ar ierobežotu naudas summu.
Patēriņa kredītu iespējams noformēt vienas dienas laikā, kredīts jāatmaksā pa mēnešiem. Lai pieteiktos patēriņa kredītam nepieciešama iekārta ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis un aktīvs bankas konts. Pieteikties kredītam iespējams aizpildot pieteikumu internetā. Pozitīvas atbildes gadījumā naudas summa tiek pārskaitīta uz klienta bankas kontu.
Auto kredīts ir kredīta veids, ja vēlies iegādāties jaunu vai lietotu auto, norēķinoties par to vēlāk. Auto kredītam ir jārēķinās ar pirmo iemaksu 5-10% apmērā. Auto kredītam iespējams pieteikties, izmantojot iekārtu ar interneta pieslēgumu. Auto kredīts pieejams naudas summās līdz 20 000 EUR. Šī summa ir atkarīga no aizdevēja nosacījumiem, vairāk informācijas katra aizdevēja mājas lapā. Aizdevēji izvērtē katra aizņēmēja maksātspēju individuāli, tāpēc pirmais kredīts var būt ar ierobežotu naudas summu.
Populārākais auto kredīta veids - kredīta ņēmējs atmaksā kredītu un kļūst par auto īpašnieku. Auto kredīts ir paredzēts gan jaunu, gan lietotu auto iegādei. Pirmā iemaksa tiek aprēķināta pēc auto tirgus vērtības. Ja nepieciešams auto novērtējums, tad pie sertificētiem vērtētājiem šāds pakalpojums ir iespējams. Auto kredītu iespējams noformēt vienas dienas laikā. Lai pieteiktos auto kredītam nepieciešama iekārta ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis un aktīvs bankas konts. Pieteikties kredītam iespējams aizpildot pieteikumu internetā. Pozitīvas atbildes gadījumā naudas summa tiek pārskaitīta uz klienta vai auto pārdevēja bankas kontu.
Kredītlīnija ir kredīts, ko iespējams saņemt vidēji 15 minūšu laikā. Kredītlīnija darbojas līdzīgi banku kredītkartēm, tiek izvērtēta klienta maksātspēja un nosaka pieejamo maksimālo limita summu. Kredītlīnijas naudas limitu iespējams izņemt visu uzreiz vai pa daļām. Kredītlīniju iespējams atmaksāt vienā maksājumā vai pēc maksājuma grafika. Galvenokārt kredītlīnijas piedāvā nebanku aizdevēji. Kredītlīnijai iespējams pieteikties, izmantojot iekārtu ar interneta pieslēgumu. Nebanku kredītlīnija pieejama naudas summās līdz 4000 EUR. Šī summa ir atkarīga no aizdevēja nosacījumiem, vairāk informācijas katra aizdevēja mājas lapā. Aizdevēji izvērtē katra aizņēmēja maksātspēju individuāli, tāpēc pirmais kredīts var būt ar ierobežotu naudas summu.
Kredītlīnija nozīmē: aizņemties naudu ātri. Vidēji kredītlīniju iespējams noformēt 15 līdz 30 minūšu laikā. Lai pieteiktos nebanku kredītlīnijai nepieciešama iekārta ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis un aktīvs bankas konts. Pieteikties iespējams aizpildot pieteikumu internetā un samaksājot reģistrācijas maksājumu, vidēji 0.01 EUR. Pozitīvas atbildes gadījumā naudas summa tiek pārskaitīta uz bankas kontu, no kura tika veikts reģistrācijas maksājums.
Aizdevējs, kurš piedāvā nosegt visus paņemtos ātros kredītus un atmaksāt pa mēnešiem, maksājot vienu ikmēneša maksu. Apvienot kredītus vienā kredītā iespējams vidēji vienas darba dienas laikā. Kredītam iespējams pieteikties, izmantojot iekārtu ar interneta pieslēgumu. Galvenokārt apvienot kredītus iespējams naudas summās līdz 7000 EUR. Šī summa ir atkarīga no aizdevēja nosacījumiem, vairāk informācijas katra aizdevēja mājas lapā. Aizdevēji izvērtē katra aizņēmēja maksātspēju individuāli.
Ja ir vairāki ātrie kredīti, kas jāatmaksā saņemot algu, tad nereti gadās, ka tomēr atdot nav iespējams, jo izdevīgāk pagarināt atmaksas termiņu. Šādos gadījumos kredītu apvienošana ir risinājums. Viens kredīts, viens mēneša maksājums. Lai pieteiktos kredītu apvienošanai nepieciešama iekārta ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis un aktīvs bankas konts. Pieteikties kredītam iespējams aizpildot pieteikumu internetā. Pozitīvas atbildes gadījumā naudas summa tiek pārskaitīta uz ātro kredītu banku kontiem.
Bezprocentu naudas kredīts ir kredīts, kad aizdevējs nepiemēro maksu par kredīta izmantošanu, Aizņēmējs atmaksā tieši tādu naudas summu, kādu aizņēmās. Ātrie kredīti bieži piedāvā pirmo kredītu bez komisijas maksas, daži no aizdevējiem rīko akcijas periodus, kad iespējams saņemt neierobežotu reižu bezprocentu kredītu. Piemēram, aizņemoties 300 EUR, Tev būs jāatdod tie paši 300 EUR.
Kredīts bez darba vietas ir kredīts, kas tiek izsniegts personām bez darba vietas, piemēram, bezdarbnieks, kas saņem bezdarbnieka pabalstu. Pašreiz arvien mazāk aizdevēju piedāvā kredītus personām bez darba vietas.
Kredīts no 18 gadiem tiek izsniegts personām, kas sasniegušas 18 gadu vecumu. Vairums aizdevēju internetā tomēr piedāvā kredītus personām, kas sasniegušas vismaz 20 gadu vecumu.

Izvēloties aizdevēju internetā, jāpievērš uzmanība:

 • kredīta summa;
 • atmaksas termiņš;
 • gada procentu likme;
 • aizņēmēja vecuma ierobežojumi;
 • aizdevēja darba laiks;
 • cik ilgā laikā tiek pārskaitīta naudas summa;
 • soda procenti.

Vairums aizdevēju, kas piedāvā naudas kredītus internetā, ir noteikuši prasības, lai saņemtu kredītu:

 • jābūt Latvijas pilsonim vai rezidentam;
 • jābūt vecumā no 18 līdz 75 gadiem;
 • nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām;
 • derīgs mobilā tālruņa numurs;
 • nedrīkst būt kavētu kredītu maksājumu vai pārkāptu parādsaistību.
Jā, vienlaicīgi var būt vairāki aktīvi kredīti.
Kredītam līdz 215 EUR nav nepieciešami nekādi dokumenti. Virs naudas summas 215 EUR nepieciešams bankas konta izraksts un/vai izziņa no darba vietas, ja to pieprasa aizdevējs.
Sazinoties ar aizdevēju, iespējama kredīta summas palielināšanā. Saņemot papildu summu, kredīta atmaksas termiņš var mainīties. Vairāk informācijas attiecīgā aizdevēja mājas lapā.
Galvenokārt naudas pārskaitījumi tiek veikti aizdevēja darba laikā. Ātrie kredīti piedāvā naudu saņemt vidēji 15 minūšu laikā, ja bankas konts aizdevējam un aizņēmējam ir vienā bankā. Ja bankas konts ir kādā citā bankā, tad nepieciešamo naudas summu iespējams saņemt līdz pat trīs dienu laikā no pieteikuma izskatīšanas brīža.
Jā. Tu vari aizņemties, ja vien neesi kavējis kredīta maksājumus un nokļuvis parādnieku sarakstos.
Kredīti internetā lēmumu par kredīta piešķiršanu paziņo dažu minūšu laikā, bet ne vēlāk kā vienas darba dienas laikā.
Visērtāk izvēlēties banku, kurā jau Tev bankas konts. Precīza informācija katra aizdevēja mājas lapā.
 • reģistrējoties esi norādījis kļūdainus datus;
 • neesi atmaksājis savu kredītu pie tā paša aizdevēja;
 • esi parādnieku reģistros.
Katram klientam aizdevējs nosaka kredītlimitu individuāli.
Ātrā kredīta atmaksas termiņa ietvaros iespējams veikt kredīta atmaksu pa daļām, t.i. var veikt vairākus maksājumus. Ja nav iespējams atmaksāt ātro kredītu līgumā norādītājā termiņā, iespējama kredīta atmaksas termiņa pagarināšana, samaksājot kredīta pagarināšanas maksu. Pagarināšanas maksas apmēru iespējams noskaidrot savā lietotāja profilā vai sazinoties ar aizdevēja klientu apkalpošanas nodaļu.
Kredīta atmaksas pagarināšanas komisijas maksu iespējams redzēt savā lietotāja profilā.
Maksājumus par kredītu iespējams veikt ar internetbankas starpniecību vai kādā no Latvijas Pasta nodaļām, vai jebkuras bankas filiālē.
Jā. Kredītu var atmaksāt jebkurā brīdī.

Veicot kredīta maksājumu ir jānorāda:

 • saņēmējs;
 • aizdevēja reģ.nr.;
 • saņēmēja banka;
 • konts;
 • informācija saņēmējam;
 • maksājuma mērķis;
 • maksājuma detaļas;
 • kredīta rēķina numurs.
Noslēgtais kredīta līgums tiek glabāts aizdevēja datu bāzē neierobežotu laiku. Pēc klienta rakstiska pieprasījuma saņemšanas, līgumu iespējams nosūtīt uz klienta norādīto adresi.

Tīmekļa vietne Kreditsvisiem.lv ir neatkarīgs starpnieks, kurš bez maksas iepazīstina patērētājus ar aizdevēju kredīta līguma speciālajiem noteikumiem un citu būtisku informāciju. Kreditsvisiem.lv neizsniedz kredītus un nav aizdevējs. Tīmekļa vietnē salīdzinātajiem aizdevējiem ir speciāla atļauja (licence) patērētāja kreditēšanas pakalpojuma sniegšanai. 
E-pasts: info@kreditsvisiem.lv Maksimālā gada procentu likme (APR): 65%. Kredīta termiņš: no 62 dienām līdz 5 gadiem. Izmaksu piemērs: Kredīts 500 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 47.67 €, kopējā summa 572.04 €, gada procentu likme APR 28.74%.