Salīdzini un izvēlies kādu no 5 aizdevējiem.

Populārākais aizdevējs

Kredīts no 100€ līdz 10000€
50 pieteikumi (pēdējās 24h)

Informācija par aizdevējiem

Creamcredit.lv - SIA "Creamfinance Latvia"
Adrese: Uriekstes iela 2a-24, Rīga, LV-1005
Tālrunis: +371 27231100
E-pasts: info@creamcredit.lv
Maksimālā gada procentu likme (APR): 100%
Kredīta termiņš: no 3 mēnešiem līdz 5 gadiem
Izmaksu piemērs: Aizņemoties 500 € uz 6 mēnešiem, mēneša maksājums 89.79 €, gada procentu likme APR 29.30%, kopējā summa 538.74 €.
Sefinance.lv - SIA "Sefinance"
Adrese: Kr. Valdemāra iela 57/59, Rīga, LV-1010
Tālrunis: 8355
E-pasts: info@sefinance.lv
Maksimālā gada procentu likme (APR): 60%
Kredīta termiņš: no 3 mēnešiem līdz 7 gadiem
Izmaksu piemērs: Aizdevums 7000 € uz 60 mēnešiem, mēneša maksājums 148.44 €, kopējā summa 8906.12 €, gada procentu likme APR 10.39%.
Ferratum.lv - "Ferratum Bank" p.l.c.
Adrese: Sliema SLM 1551, Malta, 14 High Street
Tālrunis: +371 66100023
E-pasts: info@ferratum.lv
Maksimālā gada procentu likme (APR): 139,71%
Kredīta termiņš: no 3 mēnešiem līdz 5 gadiem
Izmaksu piemērs: Kredīts 500 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 64.50 €, kopējā summa 774 €, gada procentu likme APR 136.85%.
Credit24.lv - SIA "IPF Digital Latvia"
Adrese: 13. janvāra iela 3, Rīga, LV-1050
Tālrunis: 8824
E-pasts: info@credit24.lv
Maksimālā gada procentu likme (APR): 218,87%
Kredīta termiņš: no 3 mēnešiem līdz 3 gadiem
Izmaksu piemērs: Aizņemoties 500 € uz 36 mēnešiem, mēneša maksājums 30 €, gada procentu likme APR 79.88%, kopējā atmaksājamā summa 1080 €.
Vizia.lv - SIA "ViziaFinance"
Adrese: Raunas iela 44 k-1, Rīga, LV-1039
Tālrunis: +371 67600777
E-pasts: info@vizia.lv
Maksimālā gada procentu likme (APR): 144,09%
Kredīta termiņš: no 4 mēnešiem līdz 5 gadiem
Izmaksu piemērs: Aizdevums 1000 € uz 24 mēnešiem, mēneša maksājums 75 €, kopējā summa 1800 €, gada procentu likme APR 110.81%.

Gada procentu likme GPL (eng. annual percentage rate APR)

Gada procentu likme ir kredīta kopējās izmaksas, kas parasti ietver procentu likmi, nodevu un citas izmaksas par gadu, vai citu līdzīgu likmi, kas aprēķināta saskaņā vietējiem tiesību aktiem, kas tiek izteiktas procentos. Gada procentu likmes aprēķinā netiek iekļautas izmaksas, kas saistītas ar kredīta līgumā noteikto saistību neizpildi.


Ja nepieciešams kredīts ar elastīgu atmaksas termiņu un saņemšanas nosacījumiem, tad patēriņa kredīts būs pareizā izvēle. Patēriņa kredīts ļauj uzlabot dzīves kvalitāti, taču tas prasa arī papildus atbildību. Ar patēriņa kredītu realizē savas ieceres!


Vispārējie noteikumi un prasības aizņēmējam


Prasības aizņēmējam:

Patēriņa kredīta saņemšanas noteikumi:

Aizņemies atbildīgi

Patēriņa kredīts internetā būs piemērots

Patēriņa kredīts internetā nebūs piemērots

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atdot kredītu. Pirms aizņemies, iepazīsties ar kredīta līguma nosacījumiem, pārliecinies, ka varēsi tos izpildīt.

Soda maksas vai atjaunošanas politikas informācija

Gadījumā, ja kredīta summa netiek atmaksāta noteiktajā laikā, aizdevējs var pieprasīt soda maksu no kopējās kavēto maksājumu summas par katru kavējuma dienu. Gadījumā, ja atmaksa tiek kavēta ilgāku laika periodu, bez vienošanās ar aizdevēju, aizdevējs ir vienpusīgi tiesīgs nodot kredīta piedziņu trešajām kompānijām.

Atmaksājot kredītu laikā, tiek veidota laba kredītvēsture, kas palielina izredzes nākotnē saņemt kredītu ar izdevīgākiem noteikumiem.

Patēriņa kredīts ir kredīts, ko iespējams saņemt vidēji vienas dienas laikā. Kredītam iespējams pieteikties, izmantojot iekārtu ar interneta pieslēgumu. Patēriņa kredīts paredzēts negaidītu un neatliekamu situāciju risināšanai. Patēriņa kredīts pieejams naudas summās līdz 10 000 EUR. Šī summa ir atkarīga no aizdevēja nosacījumiem, vairāk informācijas katra aizdevēja mājas lapā. Aizdevēji izvērtē katra aizņēmēja maksātspēju individuāli, tāpēc kredīts var būt ar ierobežotu naudas summu.
Patēriņa kredītu iespējams noformēt vienas dienas laikā, kredīts jāatmaksā pa mēnešiem. Lai pieteiktos patēriņa kredītam nepieciešama iekārta ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis un aktīvs bankas konts. Pieteikties kredītam iespējams aizpildot pieteikumu internetā. Pozitīvas atbildes gadījumā naudas summa tiek pārskaitīta uz klienta bankas kontu.
Ātrie un patēriņa kredīti ir viens populārākiem kredītu veidiem internetā. Savu popularitāti tie ieguvuši, piedāvājot aizņemties ātri naudu, neizejot no mājām. Aizņemoties pirmo reizi ātrie kredīti piedāvā atlaidi komisijas maksai, pat līdz -100%. Mainoties tirgus pieprasījumam, nebanku aizdevēji piedāvā arī kredītus ar ilgtermiņa atmaksas iespējām. Ilgtermiņa kredītu maksimālā naudas summa ir 10 000 EUR ar atmaksas termiņu vidēji līdz 60 mēnešiem.
Bezprocentu naudas kredīts ir kredīts, kad aizdevējs nepiemēro maksu par kredīta izmantošanu, Aizņēmējs atmaksā tieši tādu naudas summu, kādu aizņēmās. Ātrie kredīti bieži piedāvā pirmo kredītu bez komisijas maksas, daži no aizdevējiem rīko akcijas periodus, kad iespējams saņemt neierobežotu reižu bezprocentu kredītu. Piemēram, aizņemoties 300 EUR, Tev būs jāatdod tie paši 300 EUR.
Kredīts bez darba vietas ir kredīts, kas tiek izsniegts personām bez darba vietas, piemēram, bezdarbnieks, kas saņem bezdarbnieka pabalstu. Pašreiz arvien mazāk aizdevēju piedāvā kredītus personām bez darba vietas.
Kredīts no 18 gadiem tiek izsniegts personām, kas sasniegušas 18 gadu vecumu. Vairums aizdevēju internetā tomēr piedāvā kredītus personām, kas sasniegušas vismaz 20 gadu vecumu.

Izvēloties aizdevēju internetā, jāpievērš uzmanība:

 • kredīta summa;
 • atmaksas termiņš;
 • gada procentu likme;
 • aizņēmēja vecuma ierobežojumi;
 • aizdevēja darba laiks;
 • cik ilgā laikā tiek pārskaitīta naudas summa;
 • soda procenti.

Vairums aizdevēju, kas piedāvā naudas kredītus internetā, ir noteikuši prasības, lai saņemtu kredītu:

 • jābūt Latvijas pilsonim vai rezidentam;
 • jābūt vecumā no 18 līdz 75 gadiem;
 • nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām;
 • derīgs mobilā tālruņa numurs;
 • nedrīkst būt kavētu kredītu maksājumu vai pārkāptu parādsaistību.
Jā, vienlaicīgi var būt vairāki aktīvi kredīti.
Kredītam līdz 215 EUR nav nepieciešami nekādi dokumenti. Virs naudas summas 215 EUR nepieciešams bankas konta izraksts un/vai izziņa no darba vietas, ja to pieprasa aizdevējs.
Sazinoties ar aizdevēju, iespējama kredīta summas palielināšanā. Saņemot papildu summu, kredīta atmaksas termiņš var mainīties. Vairāk informācijas attiecīgā aizdevēja mājas lapā.
Galvenokārt naudas pārskaitījumi tiek veikti aizdevēja darba laikā. Ātrie kredīti piedāvā naudu saņemt vidēji 15 minūšu laikā, ja bankas konts aizdevējam un aizņēmējam ir vienā bankā. Ja bankas konts ir kādā citā bankā, tad nepieciešamo naudas summu iespējams saņemt līdz pat trīs dienu laikā no pieteikuma izskatīšanas brīža.
Jā. Tu vari aizņemties, ja vien neesi kavējis kredīta maksājumus un nokļuvis parādnieku sarakstos.
Kredīti internetā lēmumu par kredīta piešķiršanu paziņo dažu minūšu laikā, bet ne vēlāk kā vienas darba dienas laikā.
 • reģistrējoties esi norādījis kļūdainus datus;
 • neesi atmaksājis savu kredītu pie tā paša aizdevēja;
 • esi parādnieku reģistros.
Katram klientam aizdevējs nosaka kredītlimitu individuāli.
Ātrā kredīta atmaksas termiņa ietvaros iespējams veikt kredīta atmaksu pa daļām, t.i. var veikt vairākus maksājumus. Ja nav iespējams atmaksāt ātro kredītu līgumā norādītājā termiņā, iespējama kredīta atmaksas termiņa pagarināšana, samaksājot kredīta pagarināšanas maksu. Pagarināšanas maksas apmēru iespējams noskaidrot savā lietotāja profilā vai sazinoties ar aizdevēja klientu apkalpošanas nodaļu.
Kredīta atmaksas pagarināšanas komisijas maksu iespējams redzēt savā lietotāja profilā.
Maksājumus par kredītu iespējams veikt ar internetbankas starpniecību vai kādā no Latvijas Pasta nodaļām, vai jebkuras bankas filiālē.
Jā. Kredītu var atmaksāt jebkurā brīdī.

Veicot kredīta maksājumu ir jānorāda:

 • saņēmējs;
 • aizdevēja reģ.nr.;
 • saņēmēja banka;
 • konts;
 • informācija saņēmējam;
 • maksājuma mērķis;
 • maksājuma detaļas;
 • kredīta rēķina numurs.
Noslēgtais kredīta līgums tiek glabāts aizdevēja datu bāzē neierobežotu laiku. Pēc klienta rakstiska pieprasījuma saņemšanas, līgumu iespējams nosūtīt uz klienta norādīto adresi.

Tīmekļa vietne Kreditsvisiem.lv nav aizdevējs un neizsniedz kredītus, uzturētājs SIA SCHAEFER, juridiskā adrese Saldus, Lielā iela 9, LV-3801. Visiem aizdevējiem, kas tiek salīdzināti ir kreditēšanas iestādes atbilstoša licence. Kredītu salīdzinājums pieejams bez jebkādas maksas. Kreditsvisiem.lv ir tiesīgs saņemt atlīdzību par darījumiem, kuri notikuši mājas lapas apmeklētājiem pārejot uz aizdevēju mājas lapām.

Populārākais aizdevējs

Kredīts no 100€ līdz 10000€
50 pieteikumi (pēdējās 24h)