Salīdzini un izvēlies kādu no 4 aizdevējiem.

Populārākais aizdevējs

Kredīts no 100€ līdz 5000€
69 pieteikumi (pēdējās 24h)

Reģistrējoties saņem visu lielāko online aizdevēju piedāvājumus. Vienkārši un bez papildu maksas. Līgumu noteikumi šeit.

Aizdevuma summa:
Mēneša maksājums no:
/ mēn.

Nepieciešama autorizācija

Jauns klients: Ievadiet savu e-pasta adresi un izveidojiet paroli, lai redzētu labākos piedāvājumus un saglabātu atlases informāciju jebkurā ierīcē.

Reģistrēts klients: Ievadiet reģistrēto e-pasta adresi un paroli.


Informācija par aizdevējiem

Credit24.lv - SIA "IPF Digital Latvia"
Adrese: 13. janvāra iela 3, Rīga, LV-1050
Tālrunis: 8824
E-pasts: info@credit24.lv
Maksimālā gada procentu likme (APR): 51.98%
Kredīta termiņš: no 3 mēnešiem līdz 3 gadiem
Izmaksu piemērs: Aizņemoties 500 € uz 60 mēnešiem, mēneša maksājums 12.78 €, gada procentu likme APR 18.76%, kopējā atmaksājamā summa 746.88 €.
Ferratum.lv - "Ferratum Bank" p.l.c.
Adrese: Sliema SLM 1551, Malta, 14 High Street
Tālrunis: +371 66100023
E-pasts: info@ferratum.lv
Maksimālā gada procentu likme (APR): 65%
Kredīta termiņš: no 3 mēnešiem līdz 5 gadiem
Izmaksu piemērs: Kredīts 600 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 63.81 €, kopējā summa, kas jāatmaksā, ir 765.75 €, gada procentu likme APR 65%.
Vizia.lv - SIA "ViziaFinance"
Adrese: Raunas iela 44 k-1, Rīga, LV-1039
Tālrunis: +371 67600777
E-pasts: info@vizia.lv
Maksimālā gada procentu likme (APR): 53.56%
Kredīta termiņš: no 4 mēnešiem līdz 5 gadiem
Izmaksu piemērs: Aizdevums 1000 € uz 24 mēnešiem, mēneša maksājums 62.67 €, kopējā summa 1504.08 €, gada procentu likme APR 52.62%.
Banknote.lv - SIA "ExpressCredit"
Adrese: Raunas iela 44 k-1, Rīga, LV-1039
Tālrunis: +371 66116688
E-pasts: info@banknote.lv
Maksimālā gada procentu likme (APR): 53.56%
Kredīta termiņš: no 62 dienām līdz 5 gadiem
Izmaksu piemērs: Aizņemoties 700 € uz 4 mēnešiem, gada procentu likme APR 43.58%, ikmēneša maksājums 188.59 €, kopējā summa 754.36 €.

Kredītlīnija ir ērts risinājums, kad nepieciešami papildus līdzekļi līdz pat 4000 €. Ar kredītlīniju aizņemies, kad tas ir nepieciešams, un maksā procentus tikai par izmantoto summu!


Vispārējie noteikumi un prasības aizņēmējam


Prasības aizņēmējam:

Kredītlīnijas saņemšanas noteikumi:

Aizņemies atbildīgi

Kredītlīnija internetā būs piemērota

Kredītlīnija internetā nebūs piemērota

Soda maksas vai atjaunošanas politikas informācija

Gadījumā, ja kredīta summa netiek atmaksāta noteiktajā laikā, aizdevējs var pieprasīt soda maksu no 0.35% līdz 1% apmērā no kopējās kavēto maksājumu summas par katru kavējuma dienu. Gadījumā, ja atmaksa tiek kavēta ilgāku laika periodu, bez vienošanās ar aizdevēju, aizdevējs ir vienpusīgi tiesīgs nodot kredīta piedziņu trešajām kompānijām.

Atmaksājot kredītu laikā, tiek veidota laba kredītvēsture, kas palielina izredzes nākotnē saņemt kredītu ar izdevīgākiem noteikumiem.

 

 

Gada procentu likme GPL (eng. annual percentage rate APR)

Gada procentu likme ir kredīta kopējās izmaksas, kas parasti ietver procentu likmi, nodevu un citas izmaksas par gadu, vai citu līdzīgu likmi, kas aprēķināta saskaņā vietējiem tiesību aktiem, kas tiek izteiktas procentos. Gada procentu likmes aprēķinā netiek iekļautas izmaksas, kas saistītas ar kredīta līgumā noteikto saistību neizpildi.

Kredītlīnija ir kredīts, ko iespējams saņemt vidēji 15 minūšu laikā. Kredītlīnija darbojas līdzīgi banku kredītkartēm, tiek izvērtēta klienta maksātspēja un nosaka pieejamo maksimālo limita summu. Kredītlīnijas naudas limitu iespējams izņemt visu uzreiz vai pa daļām. Kredītlīniju iespējams atmaksāt vienā maksājumā vai pēc maksājuma grafika. Galvenokārt kredītlīnijas piedāvā nebanku aizdevēji. Kredītlīnijai iespējams pieteikties, izmantojot iekārtu ar interneta pieslēgumu. Nebanku kredītlīnija pieejama naudas summās līdz 4000 EUR. Šī summa ir atkarīga no aizdevēja nosacījumiem, vairāk informācijas katra aizdevēja mājas lapā. Aizdevēji izvērtē katra aizņēmēja maksātspēju individuāli, tāpēc pirmais kredīts var būt ar ierobežotu naudas summu.
Kredītlīnija nozīmē: aizņemties naudu ātri. Vidēji kredītlīniju iespējams noformēt 15 līdz 30 minūšu laikā. Lai pieteiktos nebanku kredītlīnijai nepieciešama iekārta ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis un aktīvs bankas konts. Pieteikties iespējams aizpildot pieteikumu internetā un samaksājot reģistrācijas maksājumu, vidēji 0.01 EUR. Pozitīvas atbildes gadījumā naudas summa tiek pārskaitīta uz bankas kontu, no kura tika veikts reģistrācijas maksājums.
Kredītlīnija ir jaunākais nebanku kredītu veids internetā. Savu popularitāti tie ieguvuši, piedāvājot aizņemties ātri naudu, vidēji 15 līdz 30 minūšu laikā. Aizņemoties pirmo reizi kredītlīniju iespējams saņemt ar atlaidi komisijas maksai, pat līdz -100%. Kredītlīnijas atmaksas termiņu nosaka kredīta ņēmējs, vidēji līdz 60 mēnešiem.
Bezprocentu naudas kredīts ir kredīts, kad aizdevējs nepiemēro maksu par kredīta izmantošanu, Aizņēmējs atmaksā tieši tādu naudas summu, kādu aizņēmās. Ātrie kredīti bieži piedāvā pirmo kredītu bez komisijas maksas, daži no aizdevējiem rīko akcijas periodus, kad iespējams saņemt neierobežotu reižu bezprocentu kredītu. Piemēram, aizņemoties 300 EUR, Tev būs jāatdod tie paši 300 EUR.
Kredīts bez darba vietas ir kredīts, kas tiek izsniegts personām bez darba vietas, piemēram, bezdarbnieks, kas saņem bezdarbnieka pabalstu. Pašreiz arvien mazāk aizdevēju piedāvā kredītus personām bez darba vietas.
Kredīts no 18 gadiem tiek izsniegts personām, kas sasniegušas 18 gadu vecumu. Vairums aizdevēju internetā tomēr piedāvā kredītus personām, kas sasniegušas vismaz 20 gadu vecumu.

Izvēloties aizdevēju internetā, jāpievērš uzmanība:

 • kredīta summa;
 • atmaksas termiņš;
 • gada procentu likme;
 • aizņēmēja vecuma ierobežojumi;
 • aizdevēja darba laiks;
 • cik ilgā laikā tiek pārskaitīta naudas summa;
 • soda procenti.

Vairums aizdevēju, kas piedāvā naudas kredītus internetā, ir noteikuši prasības, lai saņemtu kredītu:

 • jābūt Latvijas pilsonim vai rezidentam;
 • jābūt vecumā no 18 līdz 75 gadiem;
 • nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām;
 • derīgs mobilā tālruņa numurs;
 • nedrīkst būt kavētu kredītu maksājumu vai pārkāptu parādsaistību.
Jā, vienlaicīgi var būt vairāki aktīvi kredīti.
Kredītam līdz 215 EUR nav nepieciešami nekādi dokumenti. Virs naudas summas 215 EUR nepieciešams bankas konta izraksts un/vai izziņa no darba vietas, ja to pieprasa aizdevējs.
Sazinoties ar aizdevēju, iespējama kredīta summas palielināšanā. Saņemot papildu summu, kredīta atmaksas termiņš var mainīties. Vairāk informācijas attiecīgā aizdevēja mājas lapā.
Galvenokārt naudas pārskaitījumi tiek veikti aizdevēja darba laikā. Ātrie kredīti piedāvā naudu saņemt vidēji 15 minūšu laikā, ja bankas konts aizdevējam un aizņēmējam ir vienā bankā. Ja bankas konts ir kādā citā bankā, tad nepieciešamo naudas summu iespējams saņemt līdz pat trīs dienu laikā no pieteikuma izskatīšanas brīža.
Jā. Tu vari aizņemties, ja vien neesi kavējis kredīta maksājumus un nokļuvis parādnieku sarakstos.
Kredīti internetā lēmumu par kredīta piešķiršanu paziņo dažu minūšu laikā, bet ne vēlāk kā vienas darba dienas laikā.
Visērtāk izvēlēties banku, kurā jau Tev bankas konts. Precīza informācija katra aizdevēja mājas lapā.
 • reģistrējoties esi norādījis kļūdainus datus;
 • neesi atmaksājis savu kredītu pie tā paša aizdevēja;
 • esi parādnieku reģistros.
Katram klientam aizdevējs nosaka kredītlimitu individuāli.
Ātrā kredīta atmaksas termiņa ietvaros iespējams veikt kredīta atmaksu pa daļām, t.i. var veikt vairākus maksājumus. Ja nav iespējams atmaksāt ātro kredītu līgumā norādītājā termiņā, iespējama kredīta atmaksas termiņa pagarināšana, samaksājot kredīta pagarināšanas maksu. Pagarināšanas maksas apmēru iespējams noskaidrot savā lietotāja profilā vai sazinoties ar aizdevēja klientu apkalpošanas nodaļu.
Kredīta atmaksas pagarināšanas komisijas maksu iespējams redzēt savā lietotāja profilā.
Maksājumus par kredītu iespējams veikt ar internetbankas starpniecību vai kādā no Latvijas Pasta nodaļām, vai jebkuras bankas filiālē.
Jā. Kredītu var atmaksāt jebkurā brīdī.

Veicot kredīta maksājumu ir jānorāda:

 • saņēmējs;
 • aizdevēja reģ.nr.;
 • saņēmēja banka;
 • konts;
 • informācija saņēmējam;
 • maksājuma mērķis;
 • maksājuma detaļas;
 • kredīta rēķina numurs.
Noslēgtais kredīta līgums tiek glabāts aizdevēja datu bāzē neierobežotu laiku. Pēc klienta rakstiska pieprasījuma saņemšanas, līgumu iespējams nosūtīt uz klienta norādīto adresi.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atdot kredītu. Pirms aizņemies, iepazīsties ar kredīta līguma nosacījumiem, pārliecinies, ka varēsi tos izpildīt.

Tīmekļa vietne Kreditsvisiem.lv ir neatkarīgs starpnieks, kurš bez maksas iepazīstina patērētājus ar aizdevēju kredīta līguma speciālajiem noteikumiem un citu būtisku informāciju. Kreditsvisiem.lv neizsniedz kredītus un nav aizdevējs. Tīmekļa vietnē salīdzinātajiem aizdevējiem ir speciāla atļauja (licence) patērētāja kreditēšanas pakalpojuma sniegšanai. 
E-pasts: info@kreditsvisiem.lv Maksimālā gada procentu likme (APR): 65%. Kredīta termiņš: no 62 dienām līdz 5 gadiem. Izmaksu piemērs: Kredīts 500 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 47.67 €, kopējā summa 572.04 €, gada procentu likme APR 28.74%.

Populārākais aizdevējs

Kredīts no 100€ līdz 5000€
69 pieteikumi (pēdējās 24h)